CERTYFIKOWANY PARTNER

CERTYFIKOWANY PARTNER

certyfikacja partnera biznesowego

Autoryzowany dystrybutor

Ustalenie zasad współpracy, potencjał przyszłego dystrybutora, obszar działania (kraj, land), sektory w których będzie się poruszać, zakres wiedzy jaką posiada w sektorach w których będzie aktywny.

Określenie terytorium (kraj, land) w którym będzie prowadzić dystrybucję. Znajomość wymaganych certyfikatów, przepisów, podatków.

Określenie wszystkich zasad współpracy w umowie dystrybucyjnej, standaryzacja zasad współpracy biznesowej i marketingowej oraz wsparcia technologicznego.

Kilkudniowe szkolenie teoretyczne i praktyczne z technologii produktów oraz ich właściwości oraz możliwości zastosowania na różnych powierzchniach i w różnym klimacie.

Przez cały okres trwania umowy współpracy, ATENA TEAM gwarantuje pełne wsparcie technologiczne online (telefon, maile, video) oraz w przypadku większych realizacji na miejscu w kraju dystrybutora.

szkolenie i certyfikacja wykonawcy

Autoryzowany wykonawca

Każdy przedsiębiorca, który chce zostać autoryzowanym wykonawcą produktów SFEROLIT®, musi przejść kilkudniowe szkolenie teoretyczne oraz praktyczne zakończone egzaminem, aby potwierdzić wysoką wiedzę z produktów i prawidłowo aplikować na różne powierzchnie w różnym środowisku i różnym klimacie, jak i różnych sektorach. ATENA TEAM jest zawsze wsparciem technologicznym w przypadku prostych jak i nietypowych realizacji.

Verified by MonsterInsights