NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Nagrody i wyróżnienia

Biznes

Działania naukowe naszego zespołu, doceniane są nie tylko lokalnie, krajowo ale i międzynarodowo za innowacyjność i ekologię.

Pomoc humanitarna

ATENA NANO wspiera aktywnie w różnych humanitarnych akcjach, jak i podczas działań militarnych na całym świecie.
Działalność naukowa i biznesowa 95%
Działalność charytatywna 70%

BIZNES NA PLUS+
NOMINACJA

Nominacja w finale do nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Biznes na Plus” w kategorii Lider Innowacji województwa łódzkiego.

Łódzkie w Brukseli wspiera łódzki biznes

PROMUJE ŁÓDZKIE W BRUKSELI 2021

FIRMY ZAKWALIFIKOWANE DO PROJEKTU PROMUJE ŁÓDZKIE W BRUKSELI 2021 r.

Projekt “Łódzkie w Brukseli wspiera łódzki biznes”. Promocja kompleksowej oferty eksportowej dla przedsiębiorstw z regionu łódzkiego – wyłoniono m.in. ATENA PROPERTY MANAGEMENT Sp. z o.o. i nasz  innowacyjny produkt SFEROLIT – płynna nanoTermoizolacja. Projekt dotyczy rozszerzenia działalności w krajach Beneluksu.

https://bruksela.lodzkie.pl/nasze-projekty/lodzkie-w-brukseli-wspiera-lodzki-biznes-2/ 

BIZNES

Festiwal Brussels Design September (BDS)

DESIGN & BELGIA

Festiwal Brussels Design September (BDS) to coroczne sztandarowe wrześniowe wydarzenie dla entuzjastów designu. Przez jeden miesiąc w mieście odbywa się ponad 100 imprez, które stanowią platformę spotkań pomiędzy publicznością a belgijskimi i międzynarodowymi projektantami/artystami. Produkty ATENA PROPERTY MANAGEMENT SP. Z O.O. promowane są przez Województwo Łódzkie, które jest Partnerem tegorocznego Festiwalu Brussels Design September w Brukseli.

Prezentacja Województwa Łódzkiego przy współpracy poszczególnych instytucji, placówek i firm ma się złożyć na całościową prezentację dorobku regionu z uwzględnieniem tegorocznej tematyki Festiwalu, tj: ekologiczne projektowanie i wzornictwo przemysłowe, odpowiedzialne projektowanie pomieszczeń mieszkalnych i przemysłowych oraz tworzenie akcesoriów.

Województwo Łódzkie w tegorocznej edycji jako Partner wydarzenia wykreowało przestrzeń dla  designu z łódzkiego w tym wydarzeniu. Projekty z regionu zostaną zaprezentowane szerokiej publiczności belgijskiej i zagranicznej wystawę w Domu Łódzkim w Brukseli w okresie 6-26 września 2021 r.

Brussels Design September

DESIGN IN LODZKIE 2020

DESIGN IN LODZKIE – Województwo Łódzkie partnerem jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń designu na świecie Brussels Design September. W czasie jego trwania do Brukseli zjeżdżają dziennikarze branżowi, projektanci i marszandzi* z kilkudziesięciu krajów.

Festiwal to ponad sto ekspozycji, warsztatów i wykładów.
https://biznes.lodzkie.pl/bds-2020/

Mamy zaszczyt poinformować, że Łódzki Urząd Marszałkowski promuje nasz produkt na targach “DESIGN IN LODZKIE” 2-20.09.2020 w Brukseli. zobacz więcej o nas na targach Desing in Lodzkie.

SFEROLIT – farby termoizolacyjne https://bds.lodzkie.pl/sferolit/

🎖️Order za zasługi dla Ukrainy🇺🇦

ORDER ZA ZASŁUGI

Bardzo dziękujemy za takie wyróżnienie, które wręczył sam generał z Ukrainy za naszą pomoc dla cywili i Wojska UA. Pomagamliśmy, pomagamy i będziemy pomagać cały czas. Nasz zespół ATENA i przyjaciele 🇵🇱🤝🇺🇦

Miłków, Karpacz 13.10.2022

Dyplom za zasługi dla Ukrainy 🇺🇦

UKRAIŃSKA STRAŻ GRANICZNA

Kolejne podziękowanie dla nas, za pomoc udzielaną cywilom i wojsku przez naszą firmę. Tym razem od Ukraińskiej Straży Granicznej 🇺🇦🇵🇱🇺🇦

To tylko nas motywuje, żeby przywozić kolejne ciężarówki na Ukrainę. Dziękujemy i moc niech będzie z Wami 🇺🇦

POMAGAMY

Pomoc humanitarna na Ukrainie 🇺🇦

PODZIĘKOWANIE Z UK

Bardzo dziękujemy za współpracę fundacji POLISH INTEGRATION SUPPORT CENTRE DONATIONS – Annie Buckley – PISC Director z Liverpool za pomoc dla Ukrainy. Jest nam niezmiernie miło współpracować z tak prężną fundacją i pomagać humanitarnie Ukrainie. Jesteśmy nadal do Waszej dyspozycji i chętnie będziemy pomagać.

UKRAIŃSKI ZWIĄZEK MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW

DYPLOM ZA ZASŁUGI

Nie tylko zmniejszamy emisję CO2 i generujemy oszczędności energii stosując nasze produkty SFEROLIT ale staramy się jak możemy, współpracujemy z wieloma organizacjami, fundacjami, instytucjami i naszymi klientami z Polski 🇵🇱 Wielkiej Brytanii 🇬🇧 Belgii 🇧🇪 Ukrainy 🇺🇦

Wspólnymi siłami dostarczyliśmy już około 70 ciężarówek (TIR) pomocy humanitarnej i dla wojska UA, kilka karetek medycznych oraz pomogliśmy wielu osobom uciec od tragedii ze wschodniej Ukrainy do Szwecji, Hiszpanii i Polski zapewniając opiekę medyczną i zakwaterowanie (w większości, to osoby niepełnosprawne). Idziemy dalej i robimy coraz ciekawsze i coraz większe projekty, by wspierać sąsiadów w tych trudnych chwilach. Dziękujemy, że doceniacie naszą pomoc. Dziękujemy Ukraińskiemu Związkowi Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Verified by MonsterInsights