O NAS

O NAS

KIM JESTEŚMY

ATENA NANO Sp. z o. o. swoją historię działalności zaczęła w 2014 roku, pod nazwą ATHENA PROPERTY MANAGEMENT Sp. z o. o. świadcząc usługi na terenie całej Polski i Ukrainy, specjalizując się w świadczeniu kompleksowych usług obsługi nieruchomości komercyjnych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie zespołu, podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu działalności o produkcję nanoizolacji. Coraz większe zainteresowanie technologią naszych klientów, skłoniło zespól do zmiany nazwy firmy na ATENA NANO Sp. z o. o. w 2024 roku, aby identyfikować nas wyłącznie z nanopowłokami.

Aktualnie jesteśmy liderem w Unii Europejskiej w produkcji nanloizolacji w płynie i jeden z wiodących producentów tej technologii na świecie. Nanoizolacje ATENA stały się na tyle rozpoznawalne na rynku europejskim, że możemy pochwalić się licznymi i prestiżowymi projektami zrealizowanymi przez naszych klientów. Nasze izolacje wykorzystywane są w prawie każdej branży począwszy od budownictwa, przemysłu, energetyki po transport morski, kolejowy, czy drogowy. Fundamentem pracy zespołu, to doświadczenie i wiedza, która pozostawia wiele miejsca na innowacje i kreatywność.

Fundamentem pracy zespołu, to doświadczenie i wiedza, która pozostawia wiele miejsca na innowacje i kreatywność.

ATENA NANO Sp. z o. o. jest producentem izolacji termicznych, ognioododpornych i akustycznych. Wdrażamy innowacje produktowe i usługowe w skali europejskiej i światowej, tworząc wśród naszych klientów zaufanie i długofalową współpracę. Naszymi mocnymi stronami są wysoka jakość wykonywanych usług i zdobyte know-how. Pokazuje to nasze ambicje wyznaczania poziomu jakości i innowacyjności w Polsce i na świecie.

slider-13-c.jpg

DOŚWIADCZENIE
I INNOWACYJNOŚĆ

Dziesięcioletnie doświadczenie, pozwoliło nam na stworzenie innowacyjnych i najwyższej jakości nanoprodukty, które obecnie są rozpoznawalne na kilku kontynentach jako produkt wysokiej jakości i o znakomitych parametrach fizyko-chemicznych.

10

LAT DOŚWIADCZEŃ

20

GAMA PRODUKTÓW

22

OBECNI W KRAJACH

WWW.ATENANANO.EU

OBECNI NA ŚWIECIE

ATENA NANO W GRUPIE INWESTYCYJNEJ

ATENA NANO należy w 100% do polskiej grupy inwestycyjnej GRAAL INVESTMENT SP. Z O. O. [www.graalinvestment.eu ]

Inwestujemy w ciekawe pomysły i nie ograniczamy się terytorialnie. Nasze produkty i usługi dostępne są już w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Jesteśmy wizjonerami z bogatym i różnorodnym doświadczeniem na rynku europejskim, tworząc niepowtarzalny zespół, pnący się dynamicznie na szczyt pionierskich przedsiębiorstw.

Verified by MonsterInsights